• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 288029
  • Do końca roku: 221 dni
  • Do wakacji: 28 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa PRYMUS w Zgorzelcu

ul.Wolności 8

59-900 Zgorzelec

tel. 75 775 1700

szkola.prymus@o2.pl

Jesteś tutaj:Start / Klub Szkół UNICEF

Klub Szkół UNICEF

Podsumowanie akcji pomocowej "Wszystkie Kolory Świata"

W ubiegły piatek zakończyliśmy wszsystkie aukcje związane z tegoroczną akcja pomocową UNICEFu "Wszystkie Kolory Świata".  Teraz czas na podsumowania, finalizację i refleksje.

Zadania na rok szkolny 2018/2019

Kolejny rok szkolny - kolejne wyzwania!  Lubimy pomagać, dzielić się z innymi tym czego sami mamy pod dostatkiem, organizować przedstawienia, kiermasze, aukcje, festyny, akcje informacyjne - jak tu znaleźć ujśćie dla tej całej energii..?  UNICEF!

Podsumowanie prac Szkolnego Koła Wolontariatu

We wrześniu roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole powołane zostało Szkolne Koło Wolontariatu działające w ramach Klubu Szkół Unicef, do którego przystąpiliśmy kilka tygodni wcześniej.  W ramach działalności Klubu 

Podsumowanie akcji "Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę"

Posprzątane, policzone, pieniądze przekazane na konto Unicef Polska - ale jesteśmy z siebie dumni!  Udało nam się zebrać naprawdę pokaźną sumę!  Dziękujemy wszystkim darczyńcom i współorganizatorom!

Kiermasz świątecznych wypieków na rzecz akcji "Spraw aby dzieci z Syrii przetrwały zimę"

Wyobraź sobie, że budząc się każdego dnia nie masz pewności czy cały Twój świat nie runie w gruzach? Przerażające, prawda? A tak wygląda właśnie obraz wojny. Z pewnością nie jest to miejsce dla dzieci. Strach, głód, niepewność… Te odczucia towarzyszą każdego dnia dzieciom żyjącym w Syrii. Niestety ich sytuacja może się pogorszyć, gdyż zbliża się zima. Pozbawione domów, ciepłych ubrań i opieki mogą nie przetrwać tego czasu. Ich los jest w naszych rękach. Przyłącz się do akcji UNICEF i spraw, aby dzieci w Syrii przetrwały zimę!

 

 

Regulamin Akcji - Pomóż dzieciom z Syrii przetrwać zimę

Jako członek Klubu Szkół UNICEF przystąpiliśmy do akcji "Pomóż dzieciom z Syrii przetrwać zimę".

 

Konwencja o Prawach Dziecka - materiały do pobrania

W ramach dzialalności w Klubie Szkół UNICEF zachęcamy do pobrania i zapoznania się z udostępnionymi poniżej materiałami.