• Do wakacji: -4 dni

Podsumowanie akcji pomocowej "Wszystkie Kolory Świata"

W ubiegły piatek zakończyliśmy wszsystkie aukcje związane z tegoroczną akcja pomocową UNICEFu "Wszystkie Kolory Świata".  Teraz czas na podsumowania, finalizację i refleksje.

"Wszystkie Kolory Świata" to już druga duża akcja charytattywna, do której przystapiliśmy.  W naszej szkole takie eventy organizowane są przez Szkolne Koło Unicef pod opieką pani M.Kłonowskaiej działające w ramach Klubu Szkół Unicef, do którego należymy od dwóch lat.

W tym roku do organizacji akcji aktywnie przyłączyły się: pani Ula Jasińska - jako koordynator od strony manualno-plastycznej - dystrybucja szablonów, monitorowanie postępu, propagowanie akcji wśród rodziców oraz pani Asia Potocka - czuwająca nad przebiegiem "cichej aukcji" odbywającej sie na terenie szkoły.  Równolegle aukcja prowadzona była na szkolnym fanpage'u na Facebook - licytacje odbywały sie w formie komentarzy pod każdym postem, w którym prezentowano kolejne lale.

Trzeba przyznać, że Prymusowe lale zachwyciły wszystkich!  Ciekawe, ile jeszcze talentów skrywają nasze Prymusy..?

Lale wykonywane były przez nasze Prymusy - oczywiście przy pomocy utalentowanych członków ich rodzin - w okresie ferii zimowych.  W sumie osiem rodzin zaprezentowało wyniki swojej pracy: rodzina  Kryspina, Alana, Michała, Nikodema, Saluły, Igi, Heidi oraz Mirki.  Czapki z głów!

Po podsumowaniu najwyższych propozycji okazało się, że na konto fundacji wpłacimy 530 zł!  Wszystkie środki zostaną przeznaczone na zakup szczepionek ratujących życie dzieciom z krajów najuboższych - kolejny raz Prymusy pokazały wielkie serca!

Zwycięzcy poszczególnych licytacji zostana oinformowani telefonicznie lub osobiście i zaproszeni do szkoły w celu sfinalizowania zakupu :)

Dziękujemy!