• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 293034
  • Do końca roku: 189 dni
  • Do wakacji: -4 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa PRYMUS w Zgorzelcu

ul.Wolności 8

59-900 Zgorzelec

tel. 75 775 1700

szkola.prymus@o2.pl

Marcowa Strefa Kobiet - kolejna edycja

Ale było wspaniale! Przemiłe towarzystwo, pyszne smakołyki, arcyciekawi goście, woń kadzidełek i delikatna muzyka w tle - tak wyglądała dzisiejsza sobota w Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa PSP Prymus w Zgorzelcu:) :) :)

Wiele atrakcji, emocje, ale i relaks przy dźwiękach gongu dzięki tacie Igi - panu Wojtkowi Pokrzewińskiemu - niesamowite uczucie!
Pani Maja Jum - mama Sebastiana i Dominika - zadbała o kondycję naszej skóry przy pomocy wspaniałych naturalnych i wegańskich produktów Arbonne. 
Pani Marzena Kraczko jeszcze bardziej upiększyła nasze panie wykonując profesjonalny makijaż.
Mama Mai - pani Lidia pokazała nam jak pięknie przystroić ciasto - pyszności!
Pani Paulina Leroch w strefie wiedzy doradzała mamom jak skutecznie komunikować się z dziećmi.
Pani dyrektor wraz z panią Karoliną zaserwowały wspaniałą "zimna płytę".
W świetlicy pani Bogusia z panią Asią zaklinały wiosnę na warsztatach plastycznych a pani Ula z panią Moniką pomagały mamom w tworzeniu pięknych wiosennych kompozycji z żywych roślin.
Nad strefą kulinarną i bufetem kawowym czuwała niezastąpiona pani Zosia.

Do wspólnego świętowania przyłączyły sie też nasze najmłodsze kobietki: była zatem strefa świeżego popcornu oraz laboratorium slime'ów!


I o to właśnie chodziło - o spędzenie kilku godzin w cudownym gronie, o dzielenie się doświadczeniem, zaprezentowanie swoich talentów, pogłębienie relacji - w końcu szkoła to nie tylko sama nauka od poniedziałku do piątku - NASZA SZKOŁA to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń przez cały rok na okrągło. Zawsze zależało nam na tym aby pokazać, że my nie tylko nauczamy - chętnie również sami nauczymy się czegoś nowego. Dzięki takim spotkaniom, wbrew całej burzy i zawirowaniom we współczesnym szkolnictwie, ciągle wierzymy, że to co robimy ma sens :) 
Z całego serca dziękujemy wszystkim przybyłym i ogromnie cieszymy się, że z roku na rok jest nas coraz więcej!

GALERIA