• Do wakacji: -4 dni

Kreatywny dzieciak - kolejna wizyta naszych przedszkolaków

Dzisiaj odwiedzili nas przemili goście - nasze Prymusiki z przedszkola! To była kolejna wizyta przesympatycznych przedszkolaków w ramach cyklu zajęć "Kreatywny Dzieciak" zorganizowanego przez SP PRYMUS.

Na zajęciach dzieci uczą się, bawią, zapoznają z budynkiem i pracownikami szkoły, mają okazję porozmawiać z nauczycielami i uczniami Prymusa, zakosztować szkolnego życia ;)
Dzisiaj przedszkolaki wspólnie z uczniami 1-3 uczestniczyli w zabawach ruchowych z panią Asią Potocką, poznali podstawy gry w tenisa stołowego pod czujnym coachingiem pani Ali, rozwiązywali zagadki i rebusy językowe wraz z pania Asią Janik oraz rozpoczęli swoją przygodę z robotyką i kodowaniem w języku angielskim u pani Moniki Kłonowskaiej!

Na zakończenie wylosowali dla siebie drobne upominki  -  gadżety związane z kodowaniem i programowaniem.

Było nam bardzo miło i chętnie wkrótce spotkamy się ponownie :)