Jesteś tutaj:Start / PROJEKTY EDUKACYJNE

PROJEKTY EDUKACYJNE

Projekt Ekologiczno-przyrodniczy "Zgorzelec - moje (czyste) miasto"

Tradycyjnie już we wrześniu każdego roku uczestniczymy w akcji Sprzątanie Świata.  W roku szkolnym 2017/2018 postanowiliśmy przeprowadzić  w szkole projekt ekologiczno-przyrodniczy "Zgorzelec, moje (czyste) miasto" i w ten sposób spiąć w jedną całość wszystkie nasze pro-ekologiczne działania.

Zakończenie projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej 2017/2018

Aktywne, wariackie, mokre i słodkie… zakończenie rocznych zajęć koła filmowego!

Prezentacja projektu "Link do przyszłości - zaprogramuj swoją karierę"

Wraz z końcem roku szkolnego 2017/2018 zakończyliśmy realizację projektu "Link do przyszłości - zaprojektuj swoją karierę".  Na uroczystość zakończenia roku szkolnego przybył pan Aleksander Dral - prowadzący projekt z ramienia POP Biblioteki Multimedialnej.

Projekt "Link do przyszłości - zaprojektuj swoją karierę"

W roku szkolnym 2017/2018 z inicjatywy pani Moniki Kłonowskiej, wychowawczyni kl.5A, uczniowie przystąpili do realizacji projektu "Link do przyszłości - zakoduj swoją karierę".  Udział w projekcie związany był z cyklem spotkań w POP Bibliotece Multimedialnej, gdzie pod opieką pana Alksandra Drala uczniowie klasy piątej krok po kroku tworzyli świat swoich własnych gier komputerowych za pomocą języka SCRATCH.

Z książką za pan brat - projekt autorski

W roku szkolnym 2017/2018 pani Asia Potocka prowadziła z uczniami klas 1-3 projekt autorski "Z książką za pan brat".  Poniżej sprawozdanie z najważniejszych wydarzeń związanych z projektem.