Jesteś tutaj:Start / OSIĄGNIĘCIA

OSIĄGNIĘCIA

Świetne wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

Konkurs Świetlik powstał w 2007 roku z inicjatywy dr Dagmary Sokołowskiej, pracownika Uniwersytetu Jagiellońskiego. Głównym celem Konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego. Konkurs skierowany jest do dzieci z najmłodszych klas, ponieważ to w tym czasie procesu kształcenia rozwijają się najważniejsze predyspozycje, zainteresowania i talenty.

Nasza Ania na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w MDK

Nasza Ania zpiątej klasy kolejny raz reprezentowała nas w konkursie pozaszkolnym - tym razem w dorocznym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w MDK w Zgorzelcu.

Testy kompetencji 2018 język angielski - REWELACJA!!!

Każdego roku w maju nasze Prymusiki piszą testy kompetencji.  Arkusze testowe dostarczane są przez placówkę zewnętrzną, po zakodowaniu i wypełnieniu arkuszy odpowiedzi całość odsyłamy w zapieczętowanej kopercie i z niecierpliwością oczekujemy szczegółowej analizy, wskazówek do dalszej pracy oraz ewentualnie - programów naprawczych.  Zwykle jesteśmy optymistami i zawsze wierzymy w naszych uczniów jednak w tym roku rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

Podium dla PRYMUSA we wszystkich kategoriach w XVI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego!

W środę, 9 maja, nasza malutka - wiekiem i ilością -  a jednak wielka duchem reprezentacja wyruszyła na swój pierwszy w życiu konkurs powiatowy z języka angielskiego do SP3 w Zgorzelcu.  I warto było!!!  Każdy wrócił z dyplomem i nagrodą za zdobycie 2 i 3 miejsc w swoich kategoriach!!!

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim

17 kwietnia odbyły się miejskie eliminacjie szkolnego konkursu recytatorskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.  PRYMUS reprezentowany był przez dwie osoby - Ania z klasy 5a oraz Amelka z klasy 4a.

Uroczyste wręczenie nagród za Konkurs Wielkanocny

W XVI Rodzinno-dekanalnym Konkursie Wielkanocnym mamy swoich laureatów!

Mamy nagrody w XVI Rodzinno-Dekanalnym i Powiatowym Konkursie Wielkanocnym

22. marca odbyła się kolejna edycja Konkursu Wielkanocnego, do którego w tym roku przystąpiło aż 15 różnych placówek edukacyjnych z naszego rejonu.

„Prymusowe ortograficzne łamanie głowy”, czyli konkurs ortograficzny!

Uczniowie klas czwartej i piątej 21. marca, czyli pierwszego dnia wiosny, wzięli udział w szkolnych ortograficznych zmaganiach. Dyktando, które pisali, było nie lada wyzwaniem dla młodych mistrzów poprawnej polszczyzny, bowiem zawierało wiele ortograficznych pułapek.

Świetne wyniki Prymusów w Olimpiadzie Olimpus

Nasze Prymusy zawsze zachęcamy do udziału w konkursach i olimpiadach przedmiotowych - nie uczymy do testów, ale dajemy uczniom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i czerpania satysfakcji z sukcesów, na które ciężko zapracowali.

Jakub Wicemistrzem w międzynarodowym turnieju tenisowym!

Nasi uczniowie mają różne zainteresowania i pasje, które rozwijają i pogłębiają zarówno podczas zajęć w PRYMUSIE, jak i na popołudniowych zajęciach dodatkowych.