Prywatna Szkoła Podstawowa w Zgorzelcu

Jesteś tutaj:Start / OSIĄGNIĘCIA

OSIĄGNIĘCIA

Uroczyste wręczenie nagród za Konkurs Wielkanocny

W XVI Rodzinno-dekanalnym Konkursie Wielkanocnym mamy swoich laureatów!

Mamy nagrody w XVI Rodzinno-Dekanalnym i Powiatowym Konkursie Wielkanocnym

22. marca odbyła się kolejna edycja Konkursu Wielkanocnego, do którego w tym roku przystąpiło aż 15 różnych placówek edukacyjnych z naszego rejonu.

„Prymusowe ortograficzne łamanie głowy”, czyli konkurs ortograficzny!

Uczniowie klas czwartej i piątej 21. marca, czyli pierwszego dnia wiosny, wzięli udział w szkolnych ortograficznych zmaganiach. Dyktando, które pisali, było nie lada wyzwaniem dla młodych mistrzów poprawnej polszczyzny, bowiem zawierało wiele ortograficznych pułapek.

Świetne wyniki Prymusów w Olimpiadzie Olimpus

Nasze Prymusy zawsze zachęcamy do udziału w konkursach i olimpiadach przedmiotowych - nie uczymy do testów, ale dajemy uczniom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i czerpania satysfakcji z sukcesów, na które ciężko zapracowali.

Jakub Wicemistrzem w międzynarodowym turnieju tenisowym!

Nasi uczniowie mają różne zainteresowania i pasje, które rozwijają i pogłębiają zarówno podczas zajęć w PRYMUSIE, jak i na popołudniowych zajęciach dodatkowych.

Świetne wyniki w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym!

Test ortograficzny został przeprowadzony 24 października 2017 r. dla trzech grup wiekowych: edukacji wczesnoszkolnej, klas IV-VI szkoły podstawowej oraz klasy VII szkoły podstawowej i klas II-III gimnazjum.

Czwarte miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach!

W szkole "Prymus" obowiązkowa nauka gry w szachy prowadzona jest we wszystkich klasach w formie lekcyjnej.

Testy kompetencji w PRYMUSIE

Jak prowadzimy pomiar przyrostu wiedzy naszych uczniów !

Pierwsze miejsce Mileny Leśniewskiej na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

Festiwal już za nami.  I wiecie co?  WYGRALIŚMY!!! Milenka Leśniewska zajęła I miejsce wśród uczestników z klas czwartych!!!