Prywatna Szkoła Podstawowa w Zgorzelcu

Jesteś tutaj:Start

Dzisiaj na tablicy

UWAGA!!!

Nasze pierwsze produkcje filmowe!!!

VIDEOCLIPY realizowane na zajęciach

z języka angielskiego!!!

Check this out!

Kliknij:

Days of the week - klasa 3A

Morning routine - klasa 2A

Kalendarz dodatkowych  dni wolnych:

2.11.2017

2.01.2018

30.04.2018

2.05.2018

4.05.2018

UWAGA!

W odpowiedzi na zapytania:

ogłaszamy dodatkowy nabór do klas I-VIII !!!

**********

Szkolna strona - N O W A    O D S Ł O N A !!!

Zapraszamy do odwiedzin

również na urządzeniach mobilnych!

Zapraszamy na nasz kanał na You Tube

oglądajcie

podziwiajcie

subskrybujcie!!!

Uroczyste wręczenie nagród za Konkurs Wielkanocny

W XVI Rodzinno-dekanalnym Konkursie Wielkanocnym mamy swoich laureatów!

„Prymusowe ortograficzne łamanie głowy”, czyli konkurs ortograficzny!

Uczniowie klas czwartej i piątej 21. marca, czyli pierwszego dnia wiosny, wzięli udział w szkolnych ortograficznych zmaganiach. Dyktando, które pisali, było nie lada wyzwaniem dla młodych mistrzów poprawnej polszczyzny, bowiem zawierało wiele ortograficznych pułapek.

Mamy nagrody w XVI Rodzinno-Dekanalnym i Powiatowym Konkursie Wielkanocnym

22. marca odbyła się kolejna edycja Konkursu Wielkanocnego, do którego w tym roku przystąpiło aż 15 różnych placówek edukacyjnych z naszego rejonu.

Świetne wyniki Prymusów w Olimpiadzie Olimpus

Nasze Prymusy zawsze zachęcamy do udziału w konkursach i olimpiadach przedmiotowych - nie uczymy do testów, ale dajemy uczniom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i czerpania satysfakcji z sukcesów, na które ciężko zapracowali.

I po święcie...

W sobotę, 10 marca, w ramach obchodów Dnia Kobiet, do PRYMUSA zawitały przemiłe mamy oraz inni przesympatyczni goście na "Wiosenną Strefę Kobiet".  W miłej, wesołej atmosferze spędziliśmy wspólnie kilka godzin na ploteczkach, wykładach, masażach, maseczkach, pilingach, kreatywnych warsztatach dekoracji wiosenno-świątecznych - a wszystko to przy pysznej kawie i wspaniałym poczęstunku!

Autyzm - prezentacja uczniowska

Autyzm nie jest chorobą, to wiemy wszyscy. Od pewnego czasu lekarze stosujący podejście DAN! (Defeat Autism Now! – Pokonaj Autyzm Teraz!) koncentrują się na terapii wszystkich aspektów medycznych autyzmu, mówią o kompleksowym podejściu do autyzmu.  W SP PRYMUS nie walczymy z odmiennością - pielęgnujemy indywidualność, unikalność, oryginalność.  Stawiamy na informację, pomoc i współpracę.

Jakub Wicemistrzem w międzynarodowym turnieju tenisowym!

Nasi uczniowie mają różne zainteresowania i pasje, które rozwijają i pogłębiają zarówno podczas zajęć w PRYMUSIE, jak i na popołudniowych zajęciach dodatkowych.

Rozstrzygnięcie konkursu na myśl przewodnią szkoły!

W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs na hasło najlepiej reklamujące naszą szkołę.  Mimo krótkiego czasu na nadsyłanie prac odzew pozytywnie nas zaskoczył!

Metoda projektu na lekcjach języka angielskiego

Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej PRYMUS uczą się języka angielskiego w wymiarze 5 godzin tygodniowo od klasy I do VIII.  Nie oznacza to jednak przeładowania gramatyką i informacjami nieistotnymi z punktu widzenia komunikacji.  W PRYMUSIE języka obcego uczymy w taki sposób, aby nasi absolwenci mogli używać go swobodnie jako narzędzia komunikacji.

PAMIĘĆ – KONCENTRACJA – SZYBKIE CZYTANIE - cykl treningowy w PRYMUSIE!

Od lat niezmiennie powtarzamy - PRYMUS nie uczy do testów - PRYMUS edukuje do życia.  Wiemy jak w sposób nowatorski i skuteczny osiągnąć ten cel!