Prywatna Szkoła Podstawowa w Zgorzelcu

prywatne.lo@poczta.onet.pl

Drugi rok koła filmowego w Prymusie!

Filmowe zajęcia dodatkowe, związane z ProjektemNowe Horyzonty Edukacji Filmowej”, przeznaczone są dlamiłośników filmu bardzo kreatywnych uczniów klasy V, a od tego roku również klasy IV.

Warto przypomnieć, że koło filmowe odbywa się raz miesiącu zaraz po obejrzeniu filmu w kinie i stanowi uzupełnienie oraz pogłębienie wiedzy na temat głównych wątków podjętych w filmie. Celem zajęć jest również rozwijanie u młodych widzów wrażliwości oraz przygotowanie ich do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą. Ciekawe i za każdym razem innowacyjne pomysły realizacji zajęć, które w pełni aktywizują wszystkich do pracy, zachęcają do wspólnych działań, ostatecznie są i dobrą zabawą i poszerzeniem wiedzy filmowej .

opiekun koła filmowego - M. Topolnicka

Temat koła filmowego w listopadzie: Zło oczami dziecka na podstawie filmu, pt. „Sekrety wojny”.