Klasa czwarta - pierwsza klasa!

Nasze "czwartaki" dostają na dzień dobry taaaaaki bonus : poszerzony program nauczania języków obcych i podstawy programowania !

Nie jest tajemnicą, że wszyscy nasi uczniowie uczą się dwóch jzyków obcych począwszy od pierwszej klasy!  Językiem wiodącym jest język angielski w wymiarze 5 godzin tygodniowo, drugim językiem jest język niemiecki - 2 godziny w tygodniu.

Doceniając sukcesy językowe naszych uczniów, oraz podziwiając ich aktywność i zaangażowanie w przeróżne projekty językowe, pani dyrektor postanowiła uatrakcyjnić ofertę językową i wprowadzić już od września dodatkową godzinę języka francuskiego dla klasy czwartej.

Równolegle nasze "czwartaki" rozwiną swoje umiejętności w zakresie IT - zapoznamy ich z podstawami programowania komputerowego i robotyki!