Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

I już po wszystkim... Rok szkolny 2017/2018 uważamy za zakończony!  Niektórzy odetchnęli z ulgą ;), inni z radością wybiegli oddać się słodkiemu lenistwu, jeszcze inni uronili łzy wzruszenia... byli i tacy, którzy przekonywali nas, że będą tęskinić!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w czwartkowe popołudnie w naszej auli.  Pani dyrektor oficjalnie podziękowała wszystkim za wysilek włożony w edukację naszych Prymusików - pamiętajmy - "Edukacja to relacja" - tylko dobra współpraca, porozumienie i wzajemna sympatia na linii szkoła-dom umożliwiają dzieciom osiąganie celów edukacyjnych na najwyższym poziomie!  Na szczęście - my nie możemy narzekać :)  Pani dyrektor podziękowała w imieniu całej szkolnej społeczności tym rodzicom (opiekunom), którzy w wyjątkowy sposób wspomogli nas w tym roku.

A potem już tylko wręczanie świadectw, dyplomów, nagród, upominków, kart pływackich i wielu wielu innych ...

Miłym akcentem była wizyta pana Aleksandra Drala z POP Biblioteki Multimedialnej, który przyjechał secjalnie aby wręczyć uczniom klasy piątej CERTYFIKATY MŁODYCH TWÓRCÓW GIER, które uzyskali poprzez udział w projekcie edukacyjnym "Link do przyszłości - zaprojektuj swoją karierę".  Warto wspomnieć, że będą oni kontynuowali swoją przygodę z kodowaniem komputerowym w przyszłym roku poprzez udział w programie #SuperKoderzy pod patronatem Fundacji Orange.

Na koniec kwiaty, uściski, wyrazy wdzuęczności i ... WAKACJE!!!

Bawcie się dobrze i wracajcie do nas we wrześniu z całą masą zdjęć i wrażeń!