Zakończenie roku szkolnego w klasach trzecich

Tradycyjnie już, klasy trzecie kończą swój pierwszy etap edukacyjny osobną uroczystością.  W tym roku odbyła się ona w środowe popołudnie 20 czerwca.  Przybyli rodzice, dziadkowie, nauczyciele uczący dzieci i oczywiście - rzecioklasiści!

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, uświadamiając wszystkim jak ważne są pierwsze lata nauki szkolnej, ile wysiłku - zarówno dzieci, jak i nauczycieli - kosztuje wpojenie zasad obowiązujących w szkole - a później i w życiu.  Ile rozmów o sumienności, odpowiedzialności, pracy na miarę swoich możliwości - nigdy poniżej, ambicji, przyjaźni, radości, ale i o radzeniu sobie ze stresem, pokonywaniu trudności...  To wszystko i całą masę innych rzeczy starały się wpoić swoim wychowankom pani Ala i pani Asia.  I śmiemy twierdzić, że spisały się znakomicie!

Była piękna akademia, była przezabawna prezentacja multimedialna, były podziękowania, kwiaty i łzy wzruszenia.  A potem oczywiście pyszny poczęstunek, ale to już "w zaciszu" swojwejgo gabinetu ;)

Jesteśmy dumni z naszych małych-wielkich Prymusików i życzymy im sukcesów w dalszej edukacji!