10 powodów, dla których powinniście postawić na Szkołę Podstawową PRYMUS.

Jeśli zastanawiają się Państwo jaką szkołę wybrać dla Waszych pociech, przedstawiamy 10 powodów dla których powinna to być Szkoła Podstawowa PRYMUS. Miesięczny koszt nauki w naszej szkole wynosi 350 zł, ale...

1. Wdrażamy system afiliacyjny, czyli możliwość darmowego czesnego dla osób, które skutecznie polecą naszą szkołę co najmniej pięciu osobom ( jeden nowy uczeń z Państwa polecenia = 20% zniżki).

2. Od nowego roku szkolnego będziemy honorować kartę dużej rodziny, uprawniającą do 30% rabatu w czesnym.

3. Wybitni uczniowie klasy VII i VIII (zarówno obecni jak i przyszli) będą mogli starać się o Stypendium Dyrektora Szkoły zwalniające całkowicie z opłaty czesnego.

4. Każda klasa nie będzie liczyć więcej jak 10-12 uczniów. Dzięki czemu jesteśmy w stanie prowadzić skuteczną edukację, nastawioną na indywidualny rozwój każdego ucznia.

5. Otwieramy kółko dziennikarskie, którego uczniowie, będą mogli się wykazać swoimi zdolnościami pisarskimi na łamach naszej strony internetowej.

6. Nasze zajęcia sportowe są mocno urozmaicone. Podczas wychowania fizycznego nasze „Prymusy” poznają podstawy wszystkich gier zespołowych, uczą się jazdy na łyżwach, rolkach, uczestniczą w zajęciach szachowych, tanecznych oraz lekcjach na basenie.

7. Od pierwszej klasy zapewniamy codzienne lekcje języka angielskiego, z którego umiejętności uczniowie mogą sprawdzić w praktyce podczas corocznych, zimowych obozów językowych „EUROWEEK”. Dodatkowo w klasie VII i VIII dwa przedmioty prowadzone są w formie dwujęzycznej.

8. Specjalnie dla naszych uczniów, podczas zajęć świetlicowych oraz dodatkowych lekcji wyrównawczych wdrożyliśmy innowacyjny program treningu umysłu, dzięki któremu w przyjazny i zabawny sposób nasi uczniowie trenują swoją koncentrację, pamięć i wiele innych umiejętności, niezbędnych w skutecznej nauce.

9. Nasi nauczyciele są specjalistami w swojej dziedzinie nauki, dzięki czemu potrafią przekazać swoją wiedzę i umiejętności w pasjonujący sposób, trafiający do każdego ucznia.

10. Bezpieczeństwo Państwa dzieci jest dla nas ważną kwestią, dlatego na terenie szkoły jest zainstalowany monitoring oraz domofon, dzięki któremu nikt niepowołany, nie dostanie się na teren szkoły.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Państwu podjąć trudną decyzję odnośnie wyboru najlepszej szkoły dla Państwa dziecka. Jedynym trafnym wyborem jest oczywiście Szkoła Podstawowa PRYMUS.

Jeśli mają Państwa dodatkowe pytania, to zapraszamy do nas na ul. Wolności 8 w Zgorzelcu, lub do kontaktu z naszym sekretariatem i przemiłą panią Mariolą, która odpowie na wszelkie Państwa pytania pod numerem telefonu: 75 775 17 00.

Najlepsze zostawiliśmy jednak na koniec.

Ogłaszamy konkurs na hasło, które mogłoby stać się myślą przewodnią naszej szkoły.

Swoje propozycje można przysyłać na adres: a.jedrejek@poczta.onet.pl

do dnia 01.03.2018

Autor zwycięskiego hasła będzie zwolniony z 50% opłaty czesnego przez pół roku.

W konkursie mogą brać udział zarówno obecni jak i przyszli nasi uczniowie wraz z rodzicami.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu.